Prostor pro vaše dotazy.  Formulář na vložení dotazu najdete dole na stránce.

Diskusní téma: zubní náhrady

Snímatelná zubní protéza

Vítek 14.06.2018
Dobrý den, prosím Vás, nemáte zkušenost s fixačním práškem? Používám fixační krém, který po teplém pití už přestává držet. V lékárně jsem se ptal, tam neví, jaký je rozdíl. S přáním hezkého dne děkuju za odpověď.

Re: Snímatelná zubní protéza

Jiří Sedláček 15.06.2018
Bohužel také nevím jaký je mezi nimi rozdíl a který je nejlepší. My se snažíme aby naši pacienti nemuseli fixační pomůcky vůbec používat. Někdy to ale bez nich opravdu nejde, často u dolních protéz, když tam lidé nemají ideálně tvarované protézní lože.

Re: Re: Snímatelná zubní protéza

Vítek 19.06.2018
Dobrý den, děkuju Vám za odpověď. Zkusím to i to, co bude víc pasovat. Prosím ještě, kdybyste mohl napsat, jestli se může náhrada čistit i v octu nebo vyloženě v prostředcích na protézy určené. S přáním hezkého dne veliký dík.

Re: Re: Re: Snímatelná zubní protéza

Jiří Sedláček 22.06.2018
Myslím že může- My doporučujeme na čištění obyčejné savo v koncentraci asi 20%.

spolupracující zub.lékaři Ostrava a okolí

Anna S 05.06.2018
Dobrý den, prosím o sdělení dentistů spolupr. s Vámi Ostrava a okolí.
Hledám řešení levé horní patro: 1,2,3 mám, zbytek chybí. Protiskus dole mám. Všechny zuby mám již keramické. Opravdu hodně moc děkuji za odpověď, poslala bych foto, tady asi nelze. sobotikovaanna@seznam.cz

Re: spolupracující zub.lékaři Ostrava a okolí

Jiří Sedláček 05.06.2018
V Ostravě zatím s nikým myslím nespolupracujeme.

Cena vivaflex

Radim Zátopek 04.06.2018
Dobrý den,
Cca před rokem jsem si u vás nechával zhotovit vivaflex protézu za jedničku nahoře. Bohužel mi byla zcizena se zavazadlem a potřebuju novou.
Jaká je cca aktuální cena a lze ji opět zhotovit u vás?

Předem děkuji za odpověď.

Re: Cena vivaflex

Jiří Sedláček 04.06.2018
Cena je pořád stejná, zvláště pro našeho věrného pacienta.
Kdykoli se stavte u nás za paní Málkovou, nebo za kolegyní, která vám protézku dělala a domluvte se s ní.

Alergie na metalokeramický můstek

Helena 30.05.2018
Dobrý den, prosím o informaci. Od listopadu kdy byly vytrhnuté dva zuby a dána prozatímní náhrada začalo mě paleni v ústech. Koncem ledna dán metalokeramický můstek, ale pálení nepřestává. Paní doktorka řekla, že na to nemůže alergie už být. V únoru udělané testy na zubní materiály negativni
. Podstoupila jsem další vyšetření krve a žaludku vše v pořádku, ale pusa pálí neustále. Může se jednat i přesto o nějakou alergie na zubní materiály. Dekuji

Re: Alergie na metalokeramický můstek

Jiří Sedláček 31.05.2018
Z čeho byla vaše prozatímní náhrada? Můžou to být i galvanické proudy. To znamená že reagují mezi sebou různé kovy ve vašich ústech. A kov je i amalgám. Zkusil bych vyšetření na biorezonanci. Nejsem doktor, takže si můžu dovolit doporučovat i alternativní metody. Pokud tam půjdete, napište mi jak jste dopadla prosím.

Re: Re: Alergie na metalokeramický můstek

Helena 01.06.2018
Prozatimní náhrada byla z pryskyřice. Na biorezonanci jsem objednána do Ostravy potom napíší jak jsem dopadla. Vyzkoušela jsem Česko - čínské centrum TCM v Hradci Králové a paleni v ústech je stále.

zubni nahrada

helena 25.05.2018
mam castecnou zubni nahradu dolni i horni na hacky vubec s ni nemohu rozkousat jidlo mam si nechat udelat jinou nebo se tozmeni poradne se nenajim

Re: zubni nahrada

Jiří Sedláček 26.05.2018
Pochybuji že se to změní. Pokud se s protézkou nedá jíst tak se to těžko upraví. I když se říká že člověk si zvykne na všechno.

Poděkování

Hačková 18.05.2018
Dobrý den, předejte, prosím, nejvřelejší poděkování paní Kateřině Málkové, a to nejen za skvěle a rychle odvedenou práci, ale i za trpělivost a nekonečnou vstřícnost vůči klientům.

Re: Poděkování

Jiří Sedláček 19.05.2018
Velmi rád jí Vaše poděkování předám. Je to pro nás vždy nejlepší odměna za naši práci.

horní celková protéza

Šárka Vítkovská 16.05.2018
Dobrý den,prosím o radu týkající se zhotovení nové celkové horní protézy.Mám v ústech 6 let horní protézu,dole mám zubní můstek na pevno.Změnila se mi zubní lékařka a horní protézu mi odmítá udělat s tím, že si musím dát spodní můstek napřed odstranit a řešit to snímatelnou náhradou.Nemám žádný problém s můstkem ani bolesti,ale paní doktorka mi sdělila,že pokud to nechci jak říká vypíše mně z evidence.Její postup mně docela naštval a chtěl bych radu jak situaci nejlépe vyřešit.Děkuji

Re: horní celková protéza

Jiří Sedláček 16.05.2018
předpokládám že vaše zubní lékařka odmítá zhotovit horní protézu protože stav vašeho spodního můstku je tak špatný, že už dlouho nevydrží a stejně se bude muset za pár měsíců vytrhnout. Na druhou stranu, neměl by i tak být problém udělat novou horní protézu když už tam stejně 6 let protézu máte. Nevím co vám mám poradit, asi bych zkusil konzultaci u jiného lékaře.

celková zubní náhrada - horní čelist

podhorský 30.04.2018
Prosím o sdělení z jakých druhů plastů se tyto náhrady dělají.Jde mi co největší přilnavost a lehkost-děkuji

Re: celková zubní náhrada - horní čelist

Jiří Sedláček 03.05.2018
Jsou to různé polyamidy a dentální pryskyřice. Přilnavost a přesnost však materiál u totálních náhrad prakticky neovlivňuje. Záleží především na šikovnosti lékaře a zubního technika a také na stavu vašich dásní.

ulomení protézy

andrea 28.04.2018
dobrý den dnes se mi zlomila dolní zubní náhrada jak se dá prosím řešit zkoušela jsem mít v ústech obě dvě časti ale je to nepříjemné
Záznamy: 81 - 100 ze 978
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce