prosba

Monika 13.08.2018
Dobrý den, mám předkus a velkou kazivost zubů. Zuby se mi rozpadávají. Třeba i zdravý zub se mi ulomil a uvnitř byl zkažený. Na spodní čelisti mám již pouze zuby od jedničky po pětku a pak jednu 8 a velmi křivé jedničky (jdou přes sebe). Horní zuby jsou všechny na rozpadnutí. Pokud se zuby již nezachrání a dělá se zubní náhrada, je možné upravit třeba i ten předkus tak, aby se zmenšil a nebo naopak bude problém ještě větší? Má zubní lékařka se snaží být milá, ale nebývám s její prací spokojená a často z ní cítím nervozitu když něco déle trvá. Hledám tedy pomoc jinde a po dlouhém hledání jsem našla Vaši zubní laboratoř. Z Vašich odpovědí na otázky jsem nadšená, protože poprvé se setkávám se snahou pomoci lidem. Navštívila jsem náhodně dvě kliniky v Praze, ale tam je zajímají mé peníze a ne můj problém. Udělali mi rentgen a pak už jen počítají a nekonzultují nic se mnou, jako bych tam ani nebyla. Ráda bych využila vaše služby, jak tedy mám nyní postupovat? Mám se u vás objednant na konzultaci, nebo se nejprve zaregistrovat u stomatologa, který spolupracuje s vaší laboratoří a ten už vše naplánuje? Doporučil by jste mi, prosím, nějakého stomatologa? Jsem od Benešova u Prahy. Pokud bude třeba, budu dojíždět k vám do Brna. Mohu emailem zaslat i můj 3D rentgen. Velice děkuji za odpověď.

Přidat nový příspěvek

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti